УПЛ: Шахтар без тренера зіграв унічию з Олімпіком

0

Пропонуємо до вашої уваги підсумки матчу 30-го туру Прем'єр-ліги

У неділю, 21 травня, в рамках 30-го туру чемпіонату України з футболу Шахтар і Олімпік на стадіоні Динамо імені Валерія Лобановського зіграли внічию - 1:1. До перерви забив нападник Олімпіка Михайло Сергійчук, якому асистував Антон Поступаленко. У другому таймі після пасу бразильця Азеведо зрівняв рахунок Богдан Бутко.

За станом здоров'я на матчі був відсутній головний тренер гірників Паулу Фонсека.

Шахтар – Олімпік 1:1

Голи: 0:1 - Сергійчук, 12, 1:1 - Бутко, 50.

Шахтар: Каніболоцький - Бутко, Крівцов, Ордець, Азеведо - Танковський, Малишев (Коваленко, 75) - Патрік (Марлос, 65), Зубков, Дентіньо (Тайсон, 65) - Бланко-Лещук.

Олімпік: Махарадзе - Шестаков, Гришко, Иллой-Айєт, Немчанінов - Богданов, Брікнер - Моха, Поступаленко (Цимбалюк, 73), Гемега (Олійник, 59) - Сергійчук (Гошкодеря, 81).

Попередження: Ордець (59), Крівцов (64), Азеведо (72), Бутко (80) - Шестаков (90).

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Ворскла у Львові мінімально здолала Карпати.