УПЛ: Зірка перемогла Сталь, Карпати і Олімпік не дограли

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги підсумки матчів 18-го туру УПЛ

У неділю, 3 грудня, в рамках 18-го туру української Прем'єр-ліги Карпати зустрічалися з Олімпіком, а Зірка - зі Сталлю.

Поєдинок у Львові проходив за складних погодних умов: до матчу і під час сильно йшов сніг. Суперники зіграли перший тайм, який завершився нічиєю - 1:1. У Карпат відзначився Сергій Мякушко, у донеччан - Антон Кравченко.

У перерві організатори намагалися врятувати ситуацію, багато людей було задіяно в тому, аби розчистити поле. Однак арбітр Катерина Монзуль вирішила не продовжувати гру.

У Кропивницькому Зірка ще в першому таймі залишилася в меншості: за два попередження був вилучений Арно Гедж, однак у середині другого тайму склади зрівнялися: у команди з Кам'янського вилучення заробив Анатолій Ульянов. І майже одразу господарі забили переможний м'яч: після подачі з кутового успішно виграв боротьбу на другому поверсі Іван Цюпа.

Зірка - Сталь 1:0

Гол: Цюпа, 78

Зірка: Паст - Ковальов, Ованесян (Збунь, 85), Полегенько, Цюпа - Гедж, Загальский, Фаворов (Дришлюк, 90), Качараба - Чичиков, Рассадкін (Прядун, 64)

Сталь: Пеньков - Тимчик, Данієлян, Ткачук, Ульянов - Якимів, Михайличенко, Мисик (Хоцяновський, 79), Г. Малакян (Копитов, 60), Е. Малакян (Книш, 72) - Кузик

Попередження: Гедж, Полегенько, Качараба, Загальский, Дришлюк, Паст - Ульянов, Е. Малакян, Михайличенко, Тимчик, Данієлян, Хоцяновський.

Вилучення: Гедж, Ульянов.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Шахтар впевнено обіграв Верес.