УПЛ: Зоря мінімально здолала Сталь, Верес зіграв внічию з Маріуполем

0

Знай.Спорт представляє результати 12-го туру УПЛ

Сталь з новим тренером Ніколаєм Костовим приймала луганську Зорю. У першому таймі господарі мали реальну нагоду вийти вперед, проте Орест Кузик не реалізував пенальті. Під завісу першого тайму голкіпер Зорі знову був на висоті, врятувавши команду після виходу віч-на-віч.

У другій половині гри гості зуміли відкрити рахунок. Подачу від Сіласа вдало замкнув Василь Прийма – 0:1.

У ще одному матчі дня Верес у Львові приймав Маріуполь. За колектив з Рівного відзначився Сергій Борзенко на 65-й хвилині. За три хвилин Маріуполь залишився в меншості. Сергій Яворський грубо сфолив та побачив перед собою жовту картку, яка виявилась для футболіста другою у матчі.

Проте підопічні Олександра Бабича (до речі, ще один тренерський дебют у новій команді) зуміли знайти в собі сили та зрівняти рахунок. Андрій Тотовицький замкнув простріл від Олександра Насонова.

УПЛ, 12-й тур

Сталь – Зоря 0:1

Гол: Прийма, 57

Верес – Маріуполь 1:1

Голи: Борзенко, 65 – Тотовицький, 80

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Шахтар у результативному матчі здолав Ворсклу.