УПЛ: Зоря обіграла Чорноморець, а Олімпік і Олександрія голів не забивали

0

Зоря мінімально на виїзді здолала Чорноморець, а Олімпік і Олександрія розписали суху нічию

У 31-му української Прем’єр-ліги, у першій шістці Олімпік приймав Олександрію, а Чорноморець зустрічався з Зорею.

Глядачі матчу Олімпік – Олександрія забитих м’ячів не дочекались. В підсумку – 0:0.

Олімпік – Олександрія – 0:0

Олімпік: Махарадзе, Іллой-Айєт, Федорів, Гришко, Брикнер, Шестаков, Поступаленко (Гошкодеря, 76), Богданов, Моха (Немчанінов, 90), Сергійчук, Гринь (Матяж, 80).

Олександрія: Леванідов, Чеботаєв, Басов, Сімінін, Огиря, Цуріков, Полярус, Запорожан, Грицук, Пономар, Куліш.

У ще одному матчі туру одеський Чорноморець приймав луганську Зорю. Луганці перемогли завдяки супер-швидкому голу від Паулінью. Бразилець забив вже на 14-й секунді.

Також зазначимо, що Чорноморець весь другий тайм грав у меньшості. На 43-й хвилині червону картку отримав Ковалець.

Чорноморець – Зоря – 0:1

Гол: 0:1 - 1 Пауліньо

Чорноморець: Безрук, Ковалець, Аблітаров, Азацький, Данченко, Андрієвський, Коркішко, Третьяков, Кабаєв, Барилко (Машнін, 46), Хобленко (Мусолітін, 74).

Зоря: Шевченко, Чечер, Опанасенко, Гордієнко, Пилявский, Харатін (Любенович, 70), Петряк, Ліпартія (Соболь, 66), Гречишкін, Бонавентуре (Калитвинцев, 46), Пауліньо.

Після перемоги над одеситами, Зоря достроково зайняла третє місце та пройшла в Лігу Європи.

В свою чергу донецький Олімпік посів четверте місце та буде грати у кваліфікації до Ліги Європи.

Як вже повідомляв портал Знай.Спорт, гендиректор Зорі розповів, чи залишить луганський клуб Запоріжжя.