УПЛ: Зоря сенсаційно перемогла Шахтар

0

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги підсумки матчу 19-го туру Прем'єр-ліги

У неділю, 10 грудня, в матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу луганська Зоря у Запоріжжі зіграла внічию з Шахтарем - 1:1.

Голи суперники забивали після перерви: спочатку після пасу Бернарда відзначився Іван Петряк, для якого цей м'яч став першим за гірників, на заключній хвилині основного часу пенальті реалізував бразильський півзахисник луганців Сілас.

А в компенсований час Зоря вирвала перемогу у донеччан: Андрієвський пробив, Пятов не зумів зафіксувати м'яч, який Бутко заніс в свої ворота.

Цей матч Шахтар завершував з вісьмома футболістами: вилучення заробили Петряк, Фред і Ракицький.

Зоря - Шахтар 2:1

Голи: Сілас, 90 (пен.), Бутко, 90+3 (у свої ворота) - Петряк, 55

Зоря: Лунін, Чечер, Громов, Кабаєв, Караваєв, Луньов (Сілас, 46), Андрієвський, Харатін (Кочергін, 46), Гордієнко (Любенович, 71), Сваток, Сухоцький

Шахтар: П'ятов, Коваленко (Дентіньо, 73), Азеведо, Ракицький, Петряк, Феррейра (Бутко, 81), Ордець, Марлос (Хочолава, 89), Бернард, Фред, Степаненко

Попередження: Кабаєв, 47, Сілас, 66 - Петряк, 18, Бернард, 52, Фред, 53, Степаненко, 57, Дентіньо, 81

Вилучення: Петряк, 79, Фред, 86, Ракицький, 90

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Динамо в меншості втратило очки з Олександрією.