Футбол

В українському футболі буде заборонена гра на тоталізаторі

0

У першості U-21 та U-19 буде введене правило зупинки матчу, якщо посеред гри він потрапляє до розряду підозрілих

З нового сезону для всіх футбольних суб'єктів країни збираються заборонити гру на тоталізаторах. За словами голови комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранки, зараз для клубів розробляється модифікація, яку потрібно буде внести в контракти гравців.

- Усім суб'єктам футболу, починаючи від керівників і закінчуючи арбітрами, буде заборонено грати на тоталізаторі. Не важливо, на свій або чужий матч ти робиш ставку. Спробуємо внести відповідні зміни вже з наступного сезону. Також, у першості U-21 та U-19 ми введемо правило зупинки матчу, якщо посеред гри він потрапляє до розряду підозрілих.

Щодо резонансних справ Олімпіка і столичного Арсеналу, то чиновник сказав, що документів багато, ми повинні їх проаналізувати. Є моя пропозиція комітету - ми будемо його обговорювати і зробимо висновок. Звичайно, рішення буде за нами - його винесе КДК. Також ми надішлемо рапорт в поліцію. Ми не можемо радити поліції відкривати кримінальну справу. Ми лише викладемо наше бачення ситуації.

З керівництвом Арсеналу ми домовилися про зустріч, поспілкуємося з гравцями. Цей випадок також буде на розгляд КДК і поліції. Ми хочемо скористатися законом, який був прийнятий в Україні. Я був покликаний для цієї місії, - передає слова Баранки Footballua.tv.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, стало відомо, чи визначена доля Реброва на чолі Динамо.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
футбол, Україна, тоталізатор