Футбол

В УЄФА занепокоєні ситуацією з боргами Динамо

0

УЄФА виявив, що Динамо більш ніж на півроку прострочило виплату наявних боргів

УЄФА звернувся до ФФУ за додатковими документами по фінансовій звітності Динамо, на підставі яких клубу було видано ліцензію на участь в поточному сезоні єврокубків, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Як розповів генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький, у другій половині вересня Федерація отримала лист від органу фінансового контролю УЄФА, в якому йшлося про перевірку Слідчої палатою органу фінансової звітності Динамо, що виявила невиконання київським клубом певних фінансових зобов'язань станом на 31 березня (останній термін погашення подібних заборгованостей).

Детальний аналіз наявних документів в УЄФА виявив, що Динамо більш, ніж на півроку (станом на 30 червня цього року) прострочило виплату наявних боргів. Через це орган фінансового контролю і звернувся до ФФУ з проханням надати додаткові матеріали щодо фінансової звітності Динамо, на підставі яких Федерація футболу України видала клубу дозвіл на участь в змаганнях під егідою УЄФА.

Запісоцький підкреслив, що в листі сказано лише про надання документів для додаткового обґрунтування видачі ліцензії на участь в єврокубках при наявності простроченої заборгованості, а не про розслідування Слідчої палати щодо київського клубу. При цьому він зазначив, що Динамо досі не надало документи, що свідчать про погашення заборгованості, інформує Sport Arena.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Динамо спростовує інформацію про відсторонення від єврокубків.

Фото ФК Динамо

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, футбол, Динамо