Футбол

Від українських футболістів відмовилися в Туреччині і Польщі

0

Караваєв повертається у Шахтар, доля Пилипчука залишається невідомою

З українськими півзахисниками Олександром Караваєвим і Сергієм Пилипчуком не продовжили співпрацю відповідно турецький Фенербахче і польська Корона.

У понеділок, 5 червня, у Караваєва завершився строк оренди з турками і він повертається у Шахтар, якому належить, інформують турецькі ЗМІ. Українець з січня цього року провів за Фенербахче шість поєдинків і забив один м'яч. Півзахисник не виправдав очікувань головного тренера турецького гранда Діка Адвоката, який особисто прийняв рішення припинити співпрацю з українцем.

У свою чергу в польській Короні вирішили не продовжувати стосунки з українським хавбеком Сергієм Пилипчуком. Як повідомив офіційний сайт поляків, клуб не буде пропонувати нові контракти з низкою гравців, серед яких і українець Пилипчук. Контракт хавбека завершується 30 червня 2017 року.

Подальші плани українця, який у сезоні-2016/17 провів за Корону в чемпіонаті Польщі 26 матчів та відзначився трьома м'ячами, залишаються невідомими.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай.Спорт, німці викупили українця Коноплянку за великі гроші, гарно заробить на цьому і Дніпро.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Караваєв, Пилипчук, відмова