Футбол

Відомий коментатор назвав причини провалу Зорі на старті сезону

0

Віктор Вацко окреслив проблеми луганської Зорі

Відомий телекоментатор Віктор Вацко в ефірі програми Великий Футбол назвав в чому полягають проблеми Зорі на старті нового сезону:

"Мені здається, що Зоря не посилила свій склад. Вони взяли в команду молодих перспективних футболістів в ситуації, коли втратили готових і зрілих. У Зорі грали виконавці, орендовані у Шахтаря: Караваєв, Будьківскій, Малиновський, Малишев. Коли вони починали з Зорею, коли були у віці Луніна, Сватка, Кочергіна - Зоря не грала в групі Ліги Європи. Коли вони вийшли на певний рівень, вони почали стабільно досягати результату, який дозволяв грати в групі Єврокубків.

Тому зараз така ситуація, що, або набиратися терпіння, і нехай вони там набираються досвіду і ростуть, і всі це повинні розуміти і, відповідно, трохи менше психологічного тиску і навантаження давати на Вернидуба і команду; або до 31 вересня ще є час - вперед, перекупити Дібалу і Погба, і так далі. Вони взяли футболістів на перспективу. Це ще не готові гравці, їм ще треба працювати і працювати", - сказав Вацко.

Варто зазначити, що в стартових чотирьох турах команда Юрія Вернидуба не знала смаку перемоги.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Олімпік переміг Зорю.

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Віктор Вацко, Зоря