Футбол

Вони бояться їхати до Маріуполя: Маркевич розкритикував Динамо і Карпати

0

Тренеру не сподобалося, що команди не хочуть їхати на Схід України

Знаменитий український тренер Мирон Маркевич розкритикував рішення Динамо і Карпат не їхати на виїзну гру чемпіонату України в Маріуполь.

"У мене є багато знайомих серед хлопців, які служать і захищають Україну в районі Маріуполя. Постійно підтримуємо з ними контакт. Бійці люблять футбол і уважно стежать за всіма матчами українського чемпіонату. Думаю, вони дуже зрадіють можливості відвідати один з таких поєдинків в Маріуполі.

З поверненням Іллічівця (клуб уже перейменували в ФК Маріуполь) в Прем'єр-лігу така можливість у них буде. На цьому тлі досить дивно звучать заяви деяких клубів про те, що вони не поїдуть грати в це місто, тому що там небезпечно.

Якщо вони дійсно так думають, то нехай поїдуть і розкажуть це тим хлопцям, які забезпечують мир в Маріуполі. Мені важко сказати, що може стояти за такою позицією клубів — додаткові транспортні труднощі, небажання вийти з зони комфорту або банальний, нічим не обгрунтований, страх.

У Маріуполі зараз тихо і спокійно. У цьому можна переконатися, відвідавши місто. Думаю, керівництву клубів, які роблять такі заяви, варто було б поїхати туди, поспілкуватися з місцевими жителями та бійцями АТО.

Ми їх там ніколи не бачили. Якщо вони труси, то нехай так і скажуть. У Маріуполі проходять концерти і фестивалі, тут грали команди Першої ліги, виступала наша збірна серед ветеранів.

Я хочу звернутися до вболівальників Динамо і Карпат, серед яких дуже багато волонтерів та воїнів АТО, вони не готові їхати в Маріуполь, чи це все йде з політичних кабінетів та прийомних?", — сказав Маркевич.

Як повідомляв Знай.Спорт, український зрадник Тимощук продовжить роботу в російському клубі.

Автор матеріалу: 
Ярослав Мар'янко
Теги: 
Маркевич, Динамо, Карпати