Футбол

Визначилася роль президента українського футбольного клубу в смертельній ДТП

0

До вашої уваги офіційна позиція ГПУ з приводу аварії

Президент футбольного клубу Карпати, львівський оліграх Петро Димінський може понести суворе покарання за ДТП, у якому загинула 31-річна Наталя Тріла.

Димінський, який переховується від слідства у Швейцарії, особисто керував автомобілем Mercedes, потрапившим у смертельну ДТП, інформує видання Insider з посиланням на неназване джерело у правоохоронних органах.

Цю ж інформацію ZAXID.NET вдалось неофіційно підтвердити в МВС. Проте офіційну позицію з цього приводу у МВС поки не оприлюднили.

За даними Insider, слідство встановило безпосередню участь відомого львівського бізнесмена у смертельній ДТП, що сталась 18 серпня біля села Ямельня у Львівській області. Про це свідчать результати повторної слідчої експертизи.

ZAXID.NET вдалося отримати неофіційне підтвердження цієї інформації в незалежного джерела в МВС. За його словами, поки правоохоронці утримуються від публічних заяв з приводу підтвердження вини Димінського, оскільки готують офіційну підозру про злочин.

Також, на думку слідства, не повинна вплинути на покарання винуватця ДТП інші обставини, в тому числі і позиція рідних загиблої.

За деякими даними, слідчі вже повідомили про підозру винуватцю аварії, ім'я якого не називається.

До вашої уваги офіційна позиція ГПУ з цього приводу:

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, український футболіст загинув у жахливій ДТП.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, Карпати, футбол