Футбол

Лідер Динамо Ярмоленко бачить рідний клуб з Чернігова в УПЛ

0

За словами зірки українського футболу, він пам'ятає, звідки родом, і завжди підтримуватиме своїх

У чернігівському футбольному клубі Десна всіляко прагнуть відновити справедливість і цього разу за допомогою зірки українського футболу Андрія Ярмоленка, який перебрався в Динамо якраз з чернігівського клубу, звертають уваги громадськості на проблеми з недопуском команди в УПЛ.

Лідер киян так прокоментував ситуацію з Десною.

- Пам'ятаю, звідки я родом, і ніколи не забував Чернігів - тому завжди буду підтримувати своїх. Я дуже зрадів, коли дізнався, що Десна вийшла в Прем'єр-лігу. Я знаю, як в Чернігові люблять футбол, скільки людей ходило на ігри, і впевнений, що на матчах УПЛ був би аншлаг. Нічого не маю проти Вереса, але сумніваюся, що на ігри рівненського клубу буде ходити багато уболівальників у Львові, бо там є своя команда.

Те, що я чув, кажуть, що Десна не має права виходити в УПЛ, бо зарплатна відомість не відповідає стандартам атестаційного комітету, але у мене тоді зустрічне запитання до федерації, як ви допустили команду до змагань у першій лізі? Та праця, яку виконали гравці і тренерський штаб, повинна бути винагороджена. Спортивний принцип повинен бути понад усе, тому вважаю, що Десна повинна грати в УПЛ, - цитує Ярмоленка група Десни у Facebook.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, юний фанат змусив Ярмоленка віджиматися.

Фото УПЛ

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Ярмоленко, Десна, УПЛ