Футбол

Захисник збірної України розповів, чому нелегко грати з Коноплянкою

0

Микола Матвієнко розповів про взаємодію на фланзі з Євгеном Коноплянкою

Крайній захисник збірної України Микола Матвієнко, який нещодавно перебрався до полтавської Ворскли на правах оренди, розповів про адаптацію у збірній України:

«З адаптацією не було взагалі ніяких проблем, адже там половина команди з Шахтаря. Прийняли мене добре, всі хлопці підтримували».

Також молодий футболіст розповів про роботу з головним тренером збірної України Андрієм Шевченко та про взаємодію на правому фланзі з Євгеном Коноплянкою:

"Яким собі уявляв Шевченко? Яким уявляв, таким і побачив. Легендарний футболіст, величина світового масштабу. У збірній він - незаперечний авторитет. Все, що він говорить, - до всього прислухаєшся. Буває, зауважує такі нюанси, які потім допомагають.

Раніше в збірної функції лівого захисника зводилися до того, щоб просто віддати м'яч Коноплянці? Думаю, це перебільшення. Хоча коли я тільки приїхав в національну команду, Ярослав Ракицький мені сказав: "Тримайся. З Коноплянкою грати важко ". Я відразу не зрозумів, що він мав на увазі.

Передачі від нього не дочекаєшся? В цьому немає нічого поганого. Навіть якщо він мені не дає пас, коли я забігаю по флангу, не страшно. За рахунок мого ривка виводиться захисник, і це розв'язує руки моєму партнеру", - цитує Матвієнко видання Команда №1.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Коноплянка продовжує феєрити на зборах Шальке.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Коноплянка, Матвієнко, збірна України