Захисник збірної України: У другому таймі зрозуміли, що вже потрібно щось робити

0

Микола Матвієнко зазначив, що Синьо-жовті розслабилися після першого забитого гола

Лівий захисник збірної України Микола Матвієнко підвів підсумки виїзної перемоги національної команди з Фінляндією (2:1).

"Перша половина поєдинку вийшла дуже обережною з нашого боку. Уже в другому таймі ми зрозуміли, що треба щось робити. Ми почали грати розкутіше, і згодом це вилилося в перемогу.

Звичайно, після забитого м'яча ми розслабилися. Спробували контролювати гру, але пропустили досить курйозний гол, проте потім знову почали тиснути і зуміли довести зустріч до перемоги", - сказав Матвієнко.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що після голу в ворота Фінляндії хавбек збірної України порівняв себе з легендарним форвардом Мілана.