Футбол

Зіграли дві-три хвилини - і вибух: Екс-футболіст Шахтаря розповів про вбивство президента клубу

0

Футболісти зрозуміли: сталося щось страшне

Колишній гравець Шахтаря Геннадій Орбу поділився спогадами про вбивство президента Шахтаря Ахатя Брагіна, яке сталося 15 жовтня 1995 року на клубному стадіоні в Донецьку. 

"Чи пам’ятаю, що відбулося в той день? Ну, звичайно. Увесь Донецьк пам'ятає. Ми приймали Таврію, але я в той день не грав. Сидів на трибуні, відбуваючи дискваліфікацію за перебір жовтих карток. Тільки сіли, арбітр дав свисток, зіграли дві-три хвилини – і вибух. Ми одразу не відчули – тільки побачили дим. Уболівальників, на щастя, було малувато, адже кількома днями раніше Шахтар грав із Брюгге в Кубку Кубків. Ось тоді прийшов повний стадіон.

Матч не зупинявся до того моменту, поки люди не вибігли на поле. Коли ж арбітр зупинив гру, ми зібралися у роздягальні і ще не знали, що трапилось. Не знали, поки до нас не зайшов Равіль Сафіуллін, перший віце-президент Шахтаря. У руках Сафіуллін тримав годинник Брагіна. Ми зрозуміли: сталося щось страшне. "Президент загинув", – сказав він. Команда роз'їхалася по домах", - цитує Орбу Football 24.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, футболіст Шахтаря розповів, чи боїться п’ятниці 13-го.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Шахтар, чемпіонат, футбол