Футбол

Зустрічатиме Шахтар не хунта: У держдумі Росії виставили портрети гірників

0

До вашої уваги фото картин

Художниця і помічниця депутата державної думи Росії Тетяни Пономаренко-Левераш повідомила про те, що портрети із зображеннями гравців Шахтаря, екс-трененра Мірчі Луческу і президента клубу Ріната Ахметова виставлені на виставці в держдумі Росії.

"Портрети Команди "Шахтаря" виставлені в Державній Думі! Делегації Сирії, Італії із задоволенням вітають команду, дізнаються гравців, які були візитною карткою Донецька у всьому світі! Це розквіт Донбасу - сильного потужного європейського міста! "Шахтар" - виріс у володаря Кубка УЄФА і багаторазового чемпіона України на нашій Донецькій землі, на любові уболівальників! у цей складний кризовий час ми з вами повинні захищати команду, розуміти її і складну ситуацію в якій вона опинилася, а не баламутити і засуджувати!"

За словами художниці, гендиректор Шахтаря Сергій Палкін сказав їй, що зі свавіллям зробити нічого не можливо і скаржитися нікому, коли молодчики-нацисти керують країною: "Давайте не дивитися на речі "чорне і біле", ми бачимо, в яких умовах перебуває команда, давайте розуміти і підтримувати "Шахтар"! Я впевнена, настане той день, і команда повернеться на Донбас-арену, і зустрічати її буде не хунта, що сидить в Києві, а народ Донбасу на чолі з А.В.Захарченко! ЦЕ НАША КОМАНДА! Не треба відмовлятися від минулого, перекреслюючи ВСЕ! І допомога фонду Р.Ахметова, і любов уболівальників клубу "Шахтар", треба боротися за Донбас, за його Майбутнє, знаходячи загальне і об'єднуючись навколо загальнонаціональних цінностей і СВІТУ! І тоді оживуть і "Донбас-арена", і "Мінські угоди", і "Ненька Україна"! Чи відродиться Багатовікова зв'язок слов'янських народів! Перебуваючи в Донецьку, на даний момент, це гостро відчуваю і закликаю до миру в країні, серцях і душах!", - передає допис помічниці депутата держдуми Росії на сторінці у Фейсбук Динамоманія.

До вашої уваги фото картин:

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що Шахтар сенсаційно поступився Зорі в матчі з трьома вилученнями.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Україна, Шахтар, Россия