Інші

Українська велосипедистка виграла другий етап Кубку світу

0

Украънка випередила лідера рейтингу UCI і дворазову срібну призерку Олімпійських ігор

У німецькому Альбштадті відбувся другий етап Кубка світу в дисципліні маунтинбайк крос-кантрі, пережницею якого стала українка Яна Беломоїна. Велоперегони проходили в саму спеку, дівчата стартували в 11:15 за місцевим часом.

Яна постійно трималася в групі лідерів, особливо впевнено себе відчуваючи в підйомах. На руку українці також зіграло падіння однієї з фавориток - діючої чемпіонки світу і переможниці першого етапу Кубка світу Анніки Лангвад. На останньому колі Беломоїна боролася за перемогу з лідером рейтингу UCI Йоландою Нефф і дворазовою срібною призеркою Олімпійських ігор Маєю Влощовскою. На заключній горе українка їхала швидше своїх суперниць, що і стало вирішальним фактором її перемоги.

Беломоїна перетнула лінію фінішу першою, показавши час 1:38:25. 16 секунд їй поступилася Влощовская, яка стала другою. Нефф приїхала через 23 секунди після українки, посівши третє місце.

Кубок світу. Жінки. Другий етап

На першому етапі Кубка світу в чеському Нове-Місце Яна Беломоїна вела боротьбу за місце на п'єдесталі але залишилася тільки п'ятої. Крім того, в нинішньому сезоні українка вдруге в кар'єрі виграла гонку в Штрасберге, а також стала першою на змаганнях в австрійському Обертрауні. На Ецтальські маунтинбайк-фестивалі в Хаймінг Яна стала другою, інформує Xsport.

Третій етап Кубка світу з маунтинбайку пройде з 3 по 4 червня в шотландському місті Форт-Вільям.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українські веслувальники здобули повний комплект нагород на Кубку світу.