Інші

Спортсменам-іноземцям нагадали про в'язницю за участь у змаганнях в Криму

0

Напередодні змагань спортсмени отримали листи від посла України у Великобританії

У Криму, в Міжнародних змагання зі стрибків у воду повинні були взяти участь спортсмени з США, Англії, Колумбії, Мексики й інших країн світу. Однак не всі учасники турніру зважилися відвідати півострів. 

Як повідомляє видання Super, напередодні змагань спортсмени отримали листи від посла України у Великобританії Наталії Галіборенко, в яких дипломат нагадала, що Крим - це територія України і відвідування півострова може загрожувати кримінальним переслідуванням з боку Києва.

Правда, розгорнутий лист був спрямований не організаторам Freerate Cliff Diving World Cup, а представникам аналогічного змагання Red Bull Cliff Diving, посол Галіборенко сплутала компанії і прислала факс не на ту адресу. Плутанина сталася, оскільки майже всі учасники турніру в Криму в минулому виступали на Red Bull Cliff Diving. Втім, представники Red Bull переслали лист українського дипломата, який надійшов їм помилково, вірному адресату.

Як повідомляють джерела в оргкомітеті, на сьогоднішній день, злякавшись санкцій, від змагань відмовилися вже три учасники: колумбієць Орландо Дуке, мексиканець Джонатан Паредес і американський спортсмен, аргументував відмову напередодні вильоту отриманою травмою. 

Також до вашої уваги коментарі росіян.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, спортсменка-запроданка із Криму отримала дозвіл виступати під нейтральним прапором.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
стрибки у воду, спорт, Крим