Інші

Світовий рекорд: 100-річний дідусь проплив дистанцію, як метеор

0

Австралієць показав світу, як потрібно підтримувати себе у формі

99-річний австралійський пловець Джордж Коронс встановив світовий рекорд на дистанції 50 метрів у своїй віковій групі від 100 до 104 років.
 
Коронса допустили до змагань, тому що 100 років йому виповниться вже в квітні. Він спромігся пропливти дистанцію за 56,12 секунд. До речі, змагання було влаштовано спеціально для Коронса, щоб зафіксувати результат. Інші плавці спостерігали за новим рекордом зі сторони.
 
Відомо, що Коронс займався плаванням в юності, але йому довелося залишити спорт із-за Другої світової війни. До плавання Коронс повернувся вже на пенсії, у віці 80 років. Він почав готуватися до змагань, ходив у спортзал і басейн три рази в тиждень. «У такому віці потрібно більше часу, ви швидше втомлюєтеся. Але якщо все робити правильно, нагорода буде найщедрішою», — сказав він.


 
Попередній рекорд належав британському плавцеві Джона Харріса, який в 2014 році проплив цю ж дистанцію за 1:31,19. Той результат на 35 секунд довше часу Коронса.
 
Коронс поставив рекорд перед виступом на Іграх Співдружності, які пройдуть у наступному місяці. Там на дистанції в 100 метрів він спробує побити рекорд, який теж поставив Харріс.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Уайлдер хоче побити рекорд Мейвезера.

 

Автор матеріалу: 
Дмитро Котков
Теги: 
Коронс, рекорд