Інші

Українець Романчук став чемпіоном Європи з плавання

0

Михайло завоював золото в запливі на 1500 метрів вільним стилем

Український плавець Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання на короткій воді.

У вирішальному запливі на 1500 метрів вільним стилем Романчук переміг олімпійського чемпіоноа Грегоріо Пальтріньєрі, випередивши його на 8,34 секунди.

Український спортсмен спокійно почав першу частину запливу, після чого поступово взвинчував темп, внаслідок чого створив собі комфортний запас над іншими спортсменами.

Відзначимо, що золото в Копенгагені стало першим для Романчука на найбільших міжнародних змаганнях.

Додамо, що Михайло Романчук завоював другу медаль для України на чемпонатів Європи в Данії. Раніше Дарина Зевіна виграла срібло в запливі на 200 метрів на спині.

Як повідомляв інформаційний портал Знай.Спорт, австралійка встановила світовий рекорд в плаванні.