Інші

Українські веслувальники тріумфально виступають на змаганнях у Португалії

0

Пропонуємо до вашої уваги результати виступів українців на етапі Кубку світу

У португальському Монтемор-у-Велью проходить етап Кубку світу з веслування. У третій день змагань українські спортсмени здобули сім медалей - три золотих, дві срібних і стільки ж бронзових.

Золото завоювали: Олега Кухарика (байдарка 500 м); Олег Кухарик/Кирило Черноморов/Даніїл Кузьмін/Ігор Трунов (байдарка-четвірка 500 м); Дмитро Янчук/Тарас Міщук (каное-двійка 500м).

Срібло в активі: Ігор Трунов (байдарка 200 м); Марія Кічасова/Анастасія Горлова/Анастасія Тодорова/Інна Грищук (байдарка-четвірка 500 м)

Нарешті, бронзу вибороли Людмила Лузан (каное 200 м); Анастасія Тодорова/Анастасія Горлова (байдарка-двійка 200 м).

Загалом у скарбничці збірної України 11 нагород - п'ять золотих, три срібні і три бронзові та друге місце у загальнокомандному заліку!

Це перший міжнародний старт збірної України під керівництвом Юрія Чебана.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українці виграли Кубок Європи зі спортивної ходьби.