Інші

Український тренер провела урок правил для безграмотних російських журналістів

0

Тамара Токмачева красиво поставила на місце представників російських ЗМІ

Головний тренер збірної України зі стрибків у воду Тамара Токмачова на підсумковій прес-конференції після домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду, який проходив в Києві з 12-го по 18 червня, пояснила російським журналістам, чому їх команда програла Україні.

"Підрахунок очок визначає технічний комітет LEN (Європейська ліга плавання) і положення щодо визначення команди-переможниці було з самого початку, воно вже давно існує. Підрахунок йде від першого місця до 12-го. Перше місце - 13 очок, друге - 11 ... і до кінця . Останнє місце в фіналі - це одне очко. Ось таким чином підраховуються очки, і визначається команда-переможець.

Мені вже дзвонили і питали, про те, чому Росія всюди говорить, що Росія - перша. Що я хочу сказати журналістам Російської федерації: по-перше, будьте грамотними і уважно читайте правила визначення переможця, а, по-друге, вмійте гідно програвати", - сказала Токмачова.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Україна виграла командну першість чемпіонату Європи зі стрибків у воду.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Тамара Токмачова, стрибки в воду, журналісти