Зимові

Кубок світу з біатлону 2017/2018: Календар і результати

0

Розклад і результати гонок Кубка світу з біатлону 2017/2018

Знай.Спорт пропонує до вашої уваги розклад і результати гонок Кубка світу з біатлону сезону 2017/2018.

Кубок світу з біатлону 2017/2018 буде представлений дев'ятьма етапами. Також в лютому пройдуть змагання з біатлону на зимових Олімпійських іграх в корейському Пхьончхані.

Кубок світу стартує 26 листопада 2017 року в шведському Естерсунді, а завершиться 25 березня 2018 року в російській Тюмені.

Біатлон. Кубок світу 2017/2018. Календар

Етап 5. Рупольдинг (Німеччина)

10.01.2018 - Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

1. Мартен Фуркад (Франція) (0+0+0+1) 44:27,9

2. Онджей Моравец (Чехія) (0+0+0+0) +1:01,0

3. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (0+0+0+1) +1:06,3

...

26. Артем Прима (Україна) (1+1+0+0) +3:53,5

41. Дмитро Підручний (Україна) (1+0+1+1) +4:43,5

49. Артем Тищенко (Україна) (0+1+0+0) +4:52,8

58. Володимир Семаков (Україна) (0+2+0+0) +5:15,8

80. Руслан Ткаленко (Україна) (0+0+1+2) +6:58,6

 

11.01.2018, 15:20 - Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

12.01.2018, 15:30 - Естафета 4х7,5 км, Чоловіки

13.01.2018, 15:30 - Естафета 4х6 км, Жінки

14.01.2018, 13:15 - Мас-старт 15 км, Чоловіки

14.01.2018, 15:40 - Мас-старт 12,5 км, Жінки

 


 

Етап 4. Обергоф (Німеччина)

04.01.2018 - Спринт 7.5 км, Жінки

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (1+0) 22:23,7

2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) (0+1) +35,4

3. Вероніка Віткова (Чехія) (1+0) +40,1

...

22. Віта Семеренко (Україна) (0+1) +1:38,0

25. Олена Підгрушна (Україна) (1+0) +1:44,5

32. Анастасія Меркушина (Україна) (1+0) +1:52,7

42. Юлія Джима (Україна) (0+2) +2:08,7

58. Ірина Варвинець (Україна) (0+1) +2:36,5

 

05.01.2018 - Спринт 10 км, Чоловіки

1. Мартен Фуркад (Франція) (0+0) 25:03,3

2. Еміль Свендсен (Норвегія) (0+0) +8,1

3. Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (2+0) +10,2

...

10. Дмитро Підручний (Україна) (1+0) +56,3

16. Артем Прима (Україна) (1+1) +1:20,6

43. Володимир Семаков (Україна) (0+2) +2:02,0

53. Артем Тищенко (Україна) (0+1) +2:17,4

81. Руслан Ткаленко (Україна) (0+3) +3:16,2

 

06.01.2018 - Гонка переслідування 10 км, Жінки

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (0+1+1+0) 30:49.5

2. Доротея Вірер (Італія) (0+0+0+0) +1:04.4

3. Віта Семеренко (Україна) (0+0+0+0) +1:10.2

...

13. Юлія Джима (Україна) (1+0+0+0) +2:01.4

17. Олена Підгрушна (Україна) (0+0+1+0) +2:25.8

25. Анастасія Меркушина (Україна) (0+1+0+0) +2:52.6

56. Ірина Варвинець (Україна) (1+1+1+0) +6:12.7

 

06.01.2018 - Гонка переслідування 12,5 км, Чоловіки

1. Мартен Фуркад (Франція) (1+0+0+0) 32:23.6

2. Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (1+1+1+0) +6.3

3. Тар'єй Бьо (Норвегія) (0+0+0+0) +30.9

...

5. Дмитро Підручний (Україна) (0+1+0+0) +1:16.2

25. Артем Прима (Україна) (3+1+0+0) +3:11.4

 

07.01.2018 - Естафета 4х6 км, Жінки

1. Франція (1+10) 1: 12: 42.4

2. Німеччина (2+13) +32.4

3. Швеція (0+8) +48.2

...

5. Україна (0+12) +1:15.8

 

07.01.2018 - Естафета 4х7,5 км, Чоловіки

1. Швеція (1+9) 1:19:44.1

2. Італія (2+11) +1:10.8

3. Норвегія (3+14) +2:04.6

...

11. Україна (9+19) +6:39.0

 

Етап 3. Ансі (Франція)

14.12.2017 - Спринт 7,5 км, Жінки

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (0+0) 20:59,6

2. Лаура Дальмаєр (Німеччина) (0+0) +33,9

3. Віта Семеренко (Україна) (0+0) +41,4

...

7. Валя Семеренко (Україна) (0+0) +1:06,8

27. Юлія Джима (Україна) (1+1) +1:57,7

45. Анастасія Меркушина (Україна) (1+0) +2:16,2

49. Олена Підгрушна (Україна) (2+1) +2:20,3

61. Ірина Варвинець (Україна) (0+1) +2:40,6

 

15.12.2017 - Спринт 10 км, Чоловіки

1. Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (0+0) 22:16,9

2. Мартен Фуркад (Франція) (0+0) +21,1

3. Антонін Гігонна (Франція) (0+0) +34,7

...

60. Руслан Ткаленко (Україна) (1+0) +2:26,7

78. Олександр Жирний (Україна) (1+0) +3:01,5

79. Артем Тищенко (Україна) (1+0) +3:03,7

89. Максим Івко (Україна) (1+0) +3:26,9

98. Андрій Доценко (Україна) (3+1) +4:19,3

 

16.12.2017 - Гонка переслідування 10 км, Жінки

1. Лаура Далмаєр (Німеччина) (0+0+0+1) 30:09.9

2. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (3+0+0+1) +14.0

3. Ліза Віттоцці (Італія) (1+0+0+0) +31.8

...

8. Віта Семеренко (Україна) (0+0+0+3) +1:24.0

9. Валя Семеренко (Україна) (0+1+0+0) +1:24.9

28. Анастасія Меркушина (Україна) (1+1+0+0) +2:32.2

30. Олена Підгрушна (Україна) (0+0+1+0) +2:40.8

 

16.12.2017 - Гонка переслідування 12,5 км, Чоловіки

1. Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (0+0+0+0) 32:52.7

2. Мартен Фуркад (Франція) (0+0+1+1) +1:01.4

3. Антон Шипулін (Росія) (0+0+0+1) +1:10.5

...

56. Руслан Ткаленко (Україна) (3+0+0+2) +6:46.9

 

17.12.2017 - Мас-старт 12,5 км, Жінки

1. Жюстін Бреза (Франція) (0+0+1+0) 37:19.4

2. Ірина Кривко (Білорусь) (0+0+0+0) +11.2

3. Лаура Далмаєр (Німеччина) (0+1+0+1) +19.9

...

7. Юлія Джима (Україна) (0+1+0+0) +30.7

15. Валя Семеренко (Україна) (0+1+0+0) +1:04.4

17. Віта Семеренко (Україна) (0+0+1+2) +1:12.9

 

17.12.2017 - Мас-старт 15 км, Чоловіки

1. Мартен Фуркад (Франція) (0+0+0+0) 36:30.3

2. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (2+0+0+0) +3.9

3. Ерік Лессер (Німеччина) (0+0+0+0) +6.2

 


 

Етап 2. Гохфільцен (Австрія)

08.12.2017 - Спринт 10 км, Чоловіки

1. Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (0+0) 24:18,4

2. Мартен Фуркад (Франція) (0+0) +12,1

3. Яков Фак (Словенія) (0+0) +35,4

...

12. Дмитро Підручний (Україна) (0+1) +1:15,7

36. Володимир Семаков (Україна) (1+0) +2:10,2

37. Руслан Ткаленко (Україна) (0+0) +2:11,1

55. Сергій Семенов (Україна) (1+2) +2:36,5

69. Олександр Жирний (Україна) (1+1) +2:54,5

 

08.12.2017 - Спринт 7,5 км, Жінки

1. Дар'я Домрачева (Білорусь) (0+0) 22:40,2

2. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (0+1) +22.1

3. Доротея Вірер (Італія) (1+0) +30.6

4. Віта Семеренко (Україна) (0+0) +35.2

17. Валя Семеренко (Україна) (0+1) +1:13.5

20. Юлія Джима (Україна) (2+0) +1:19.5

24. Анастасія Меркушина (Україна) (0+1) +1:30.1

31. Ірина Варвинець (Україна) (0+1) +1:49.1

63. Олена Підгрушна (Україна) (3+1) +2:47.0

 

09.12.2017 - Гонка переслідування 12,5 км, Чоловіки

1. Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (2+0+1+0) 36:41.1

2. Яков Фак (Словенія) (0+0+1+0) +58.8

3. Мартен Фуркад (Франція) (1+0+1+3) +1:10.0

...

18. Дмитро Підручний (Україна) (1+1+1+1) +2:13.2

35. Руслан Ткаленко (Україна) (0+1+0+2) +3:20.6

53. Сергій Семенов (Україна) (0+0+2+1) +5:34.5

 

09.12.2017 - Гонка переслідування 10 км, Жінки

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (1+0+0+0) 34:31.2

2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) (1+0+0+1) +10.2

3. Дар'я Домрачева (Білорусь) (0+0+1+0) +11.8

...

6. Юлія Джима (Україна) (0+0+0+1) +1:08.0

15. Ірина Варвинець (Україна) (0+0+1+0) +1:55.7

16. Віта Семеренко (Україна) (1+0+2+1) +1:58.8

18. Валя Семеренко (Україна) (0+0+2+0) +2:03.7

22. Анастасія Меркушина (Україна) (1+1+0+0) +2:12.9

 

10.12.2017 - Естафета 4х7,5 км, Чоловіки

1. Норвегія (0+9) 1:21: 21.8

2. Німеччина (0+17) +1:54.9

3. Франція (3+13) +2:34.0

...

6. Україна (1+12) +3:24.0

 

10.12.2017 - Естафета 4х6 км, Жінки

1. Німеччина (0+9) 1:14:36.4

2. Україна (0+5) +44.9

3. Франція (2+13) +1:04.5


 

Етап 1. Естерсунд (Швеція)

26.11.2017 - Одиночна змішана естафета

1. Австрія (0+2) 36:17.0

2. Німеччина (0+9) +16.5

3. Казахстан (0+5) +32.7

...

6. Україна (0+10) +34.9

 

26.11.2017 - Змішана естафета

1. Норвегія (0+13) 1:11:31.7

2. Італія (1+6) +5.3

3. Німеччина (0+10) +6.4

...

10. Україна (0+6) +2:14.2

 

29.11.2017 - Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

1. Надія Скардіно (Білорусь) (0+0+0+0) 42:57,4

2. Сюнневе Сулемдал (Норвегія) (0+0+0+0) +2,9

3. Юлія Джима (Україна) (0+0+0+0) +12,0

4. Валя Семеренко (Україна) (0+0+0+0) +30,1

...

28. Ірина Варвинець (Україна) (0+0+0+0) +2:50,4

37. Анастасія Меркушина (Україна) (0+1+0+1) +3:24,2

40. Віта Семеренко (Україна) (1+1+1+0) +3:36,8

58. Олена Підгрушна (Україна) (0+1+1+1) +4:26,5

 

30.11.2017 - Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

1. Йоганнес Тінгнес Бьо (Норвегія) (0+0+0+0) 53:24,5

2. Кантен Фійон Має (Франція) (0+0+0+0) +2:01,0

3. Мартен Фуркад (Франція) (0+0+0+2) +2:14,3

...

23. Артем Прима (Україна) (0+1+0+1) +4:19,0

24. Сергій Семенов (Україна) (1+1+0+0) +4:37,5

78. Володимир Семаков (Україна) (1+1+3+0) +9:04,3

82. Руслан Ткаленко (Україна) (0+1+0+4) +9:35,1

97. Олександр Жирний (Україна) (2+1+2+1) +10:56,9

 

01.12.2017 - Спринт 7,5 км, Жінки

1. Деніз Геррман (Німеччина) (0+1) 19:54,8

2. Жустін Бреза (Франція) (0+0) +15,2

3. Юлія Джима (Україна) (0+0) +19,6

...

21. Віта Семеренко (Україна) (1+0) +1:09,8

22. Валя Семеренко (Україна) (1+0) +1:10,3

28. Олена Підгрушна (Україна) (1+1) +1:16,6

34. Анастасія Меркушина (Україна) (1+0) +1:22,7

73. Ірина Варвинець (Україна) (1+1) +2:30,9

 

02.12.2017 - Спринт 10 км, Чоловіки

1. Тарьєй Бьо (Норвегія) (0+1) 22:40,6

2. Мартен Фуркад (Франція) (1+0) +0,7

3. Ерік Лессер (Німеччина) (0+1) +3,7

...

50. Артем Прима (Україна) (1+1) +1:39,4

61. Володимир Семаков (Україна) (0+1) +1:58,8

67. Сергій Семенов (Україна) (3+0) +2:04,1

75. Дмитро Підручний (Україна) (0+4) +2:13,4

93. Руслан Ткаленко (Україна) (2+2) +2:58,2

 

03.12.2017 - Гонка переслідування 10 км, Жінки

1. Деніз Геррман (Німеччина) (0+0+2+0) 30:02.7

2. Жюстін Бреза (Франція) (0+0+0+0) +25.8

3. Марте Олсбю (Норвегія) (0+1+0+1) +48.0

...

9. Олена Підгрушна (Україна) (1+0+0+0) +1:40.0

16. Валя Семеренко (Україна) (0+0+0+0) +2:02.8

18. Віта Семеренко (Україна) (0+1+1+1) +2:18.4

21. Юлія Джима (Україна) (1+3+0+1) +2:40.1

25. Анастасія Меркушина (Україна) (0+2+0+0) +2:53.1

 

03.12.2017 - Гонка переслідування 12,5 км, Чоловіки

1. Мартен Фуркад (Франція) (1+0+0+0) 30: 12.2

2. Яків Фак (Словенія) (1+0+0+1) +40.8

3. Кантен Фійон Має (Франція) (1+0+0+1) +42.1

...

24. Артем Прима (Україна) (0+0+1+0) +2:11.1


 

Етап 6. Антгольц-Антерсельва (Італія)

18.01.2018 - Спринт 7,5 км, Жінки

19.01.2018 - Спринт 10 км, Чоловіки

20.01.2018 - Гонка переслідування 10 км, Жінки

20.01.2018 - Гонка переслідування 12,5 км, Чоловіки

21.01.2018 - Мас-старт 12,5 км, Жінки

21.01.2018 - Мас-старт 15 км, Чоловіки

Олімпійські ігри-2018. Пхьончхан (Південна Корея)

10.02.2018 - Спринт 7,5 км, Жінки

11.02.2018 - Спринт 10 км, Чоловіки

12.02.2018 - Гонка переслідування 10 км, Жінки

12.02.2018 - Гонка переслідування 12,5 км, Чоловіки

14.02.2018 - Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

15.02.2018 - Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

17.02.2018 - Мас-старт 12,5 км, Жінки

18.02.2018 - Мас-старт 15 км, Чоловіки

20.02.2018 - Змішана естафета

22.02.2018 - Естафета 4х6 км, Жінки

23.02.2018 - Естафета 4х7,5 км, Чоловіки

Етап 7. Контіолахті (Фінляндія)

08.03.2018 - Спринт 10 км, Чоловіки

09.03.2018 - Спринт 7,5 км, Жінки

10.03.2018 - Одиночна змішана естафета

10.03.2018 - Змішана естафета

11.03.2018 - Мас-старт 15 км, Чоловіки

11.03.2018 - Мас-старт 12,5 км, Жінки

Етап 8. Гольменколлен (Норвегія)

15.03.2018 - Спринт 7,5 км, Жінки

15.03.2018 - Спринт 10 км, Чоловіки

17.03.2018 - Естафета 4х6 км, Жінки

17.03.2018 - Гонка переслідування 12,5 км, Чоловіки

18.03.2018 - Гонка переслідування 10 км, Жінки

18.03.2018 - Естафета 4х7,5 км, Чоловіки

Етап 9. Тюмень (Росія)

22.03.2018 - Спринт 10 км, Чоловіки

23.03.2018 - Спринт 7,5 км, Жінки

24.03.2018 - Гонка переслідування 12,5 км, Чоловіки

24.03.2018 - Гонка переслідування 10 км, Жінки

25.03.2018 - Мас-старт 15 км, Чоловіки

25.03.2018 - Мас-старт 12,5 км, Жінки

Автор матеріалу: 
Ігор Міщук
Теги: 
біатлон, Кубок світу, календар, результати, Україна, збірна України