Зимові

Найгірший результат: Українські біатлоністи зганьбилися в естафеті

0

До вашої уваги результати змагань

У п'ятницю, 12 січня, відбувалася чоловіча естафета на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу.

Збірна України у складі Артема Прими, Сергія Семенова, Володимира Семакова та Дмитра Підручного провалила гонку і посіла лише 15-е місце.

Найгіршим став третій етап Володимира Семакова - на стійці він пішов на коло, а на лижні програв лідерам майже дві хвилини. Відзначимо, що до третього етапу наша команда була 8-й з 44 секундами відставання.

На фініші збірна України програла Норвегії, яка посіла перше місце, 3 хвилини 36 секунд. Другими прийшли французи, трійку замкнула збірна Росії.

Це найгірший результат чоловічої збірної України в естафеті при Юраї Санітрі. У минулому сезоні команда жодного разу не випадала з десятки, в цьому ж найнижча позиція була в Оберхофі - 11-е місце.

15. Україна (1+11) +3:36.2

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що українські біатлоністки вдало фінішували в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу.