Зимові

Стало відомо, чи поїдуть українські біатлоністи на етап Кубка світу в Росію

0

Кубок світу - офіційні змагання, де є залік, очки, які потрібні кожній команді

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак вважає, що бойкотування етапу Кубка світу в російській Тюмені може позбавити збірну певних квот.

"Як всі зроблять, так і ми. Це Кубок світу - офіційні змагання, де є залік, очки, які потрібні кожній команді, щоб мати квоту на наступний рік. Робити з цього якусь політику не хотілося б", - цитує Бринзака XSPORT

Першою країною, чия збірна з біатлону оголосила бойкот змаганням в Росії, стала Канада. 
 
Таке рішення було прийнято канадською біатлонної федерацією у відповідь на дії Міжнародного союзу біатлоністів (IBU), який не став суворо карати Росію за порушення антидопінгових правил. Зокрема, канадців обурило рішення IBU залишити в календарі російський етап Кубка світу.

Також про можливість бойкоту змагань в Росії заявив президент Союзу біатлоністів Норвегії Ерленд Шлоквік.

Нагадаємо, Росія залишилась без етапу Кубку світу з біатлону у сезоні 2018/19. Виконком Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) прийняв рішення не включати Росію в календарь етапів Кубку світу.

Ще в цьому сезоні етап Кубку світу пройде у Тюмені з 22-го по 25-те березня 2018 року. Проте у наступному сезоні на території Росії не будуть проводитись змагання з біатлону.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, Канада відмовилася їхати до Росії на етап Кубка світу з біатлону.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
біатлон, Росія, допінг