Зимові

Тарьєй Бьо виграв перший чоловічий спринт нового сезону Кубку світу з біатлону

0

Найкращим з українців став Артем Прима

У суботу, 2 грудня, в шведському Естерсунді відбувся чоловічий спринт в рамках Кубку світу з біатлону.

За підсумками гонки перше місце виборов француз Мартен Фуркад, випередивши німця Еріка Лессера і норвежця Еміля Хегле Свендсена. Варто відзначити, що всі призери продемонстрували однакову точність стрільби, допустивши по одному промаху. Переможець індивідуальної гонки Йоханнес Бе з трьома промахами розташувався на 11 місці.

Серед українських спортсменів найкращий результат показав Артем Прима, який став лише 50-м з двома промахами. У цей день українцям не вдалося показати ні ідеальну стрільбу, ні високу швидкість.