Зимові

Три спортсменки представлять Україну в першому мас-старті біатлонного сезону

0

У чоловічій гонці, на жаль, українців не буде

У неділю, 17 грудня, на етапі Кубку світу з біатлону у французькому Ансі пройдуть перші в сезоні гонки з масового старту.

У жіночому мас-старті Україна буде представлена ​​трьома спортсменками - Юлією Джимою, Вітою Семеренко і Валентиною Семеренко. Всі три українки розташувалися поруч - з 7 по 9 місце. Під першим номером почне гонку Анастасія Кузьміна зі Словаччини, яка за рахунок успіху в пасьюті випередила фінську біатлоністку Кайсу Макаряйнен.

У чоловіків перший мас-старт сезону, на жаль, пройде без українців. Нагадаємо, що тренерський штаб Синьо-жовтих виставив на етап в Ансі резервний склад, тому розраховувати на потрапляння в цю гонку для українців було дуже складно. Головною подією неділі стане чергове протистояння двох лідерів нинішнього сезону - норвежця Йоханнеса Бьо і француза Мартена Фуркада.

Нагадаємо, що обидві гонки з масового старту пройдуть у неділю, 17 грудня. Прямі трансляції заїздів покаже телеканал UA:Перший. Початок жіночої гонки о 12:45, а чоловічої - о 15:45.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що Йоханнес Бьо виграв четверту гонку поспіль на Кубку світу з біатлону.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
біатлон, Ансі, склад, мас-старт, Україна