Зимові

У Буковелі побудують новий спортивний комплекс для зимових видів спорту

0

Біатлоністи отримають стрільбищі на базі Тисовці

Тренер збірної України з біатлону Євген Колупаєв в інтерв'ю українському порталу Xsport розповів про створення нового стрільбища в Тисовці та спортивного комплексу.

"На базі в Тисовці ведуться земляні роботи з будівництва нового стрільбища, за міжнародними стандартами, на 30 установок. Стрільбище буде в іншому місці, а старий стадіон залишиться як тренувальний. У Тисовці також ведуться роботи по ремонту готелю.

Юніорський чемпіонат України з біатлону пройде з 17 грудня в Тисовці, а дорослий чемпіонат відбудеться з 24 по 29 грудня в Сянках.

Є плани на бюджетні кошти будувати спорткомплекс для зимових видів спорту в Буковелі. Там вже вибрали місце. Якщо йде розмова на рівні держави, то в найближчі 2-3 роки зроблять. Комплекс хочуть зробити для всіх зимових видів спорту: біатлон, стрибки на лижах з трампліну, фрістайл ... Це хороша пропозиція.

Біатлону виділяють багато грошей, але ми їх все вивозимо за кордон. Це не правильно. Якби у нас була база, де ми проводили б по 3-4 збору - це і для спортсменів, і для держави, і для підростаючого покоління було б дуже добре ", - заявив Колупаєв.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українські біатлоністки здобули нові гвинтівки перед стартом сезону.

Автор матеріалу: 
Леся Черненко
Теги: 
Тисовце, спортивний комплекс, зимові види спорту