Зимові

Україна випередила Росію і посіла шосте місце на етапі Кубка світу з біатлону

0

До вашої уваги результати чоловічої естафети

У неділю, 10 грудня, в австрійському Хохфільцені відбулася чоловіча естафета в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону.

Збірна України в складі Артема Прими, Сергія Семенова, Володимира Семакова і Дмитра Підручного посіла шосте місце в гонці.

Невдало виступив Сергій Семенов, відправившись на коло штрафу. В результаті від лідера збірної Норвегії Сергій відстав на три хвилини.

Від провалу Україну вберегло те, що гонка проходила при найсильнішому вітрі і без штрафних кіл обійшлися лише Норвегія і Німеччина.

На четвірку відпрацювали свій етап Прима і Семаков - обидва передали естафету восьмими, але в разі Володимира Семакова він повернув нашу команду на це місце після невдалого етапу Семенова.

Здавалося, Підручний не зможе відіграти жодної позиції і швидше він мав суперництво з Антоном Шипулін за восьме місце, але промахи конкурентів і відмінна стрільба Дмитра, який швидко закрив з п'яти, подарувала красиву фінішну боротьбу за шосте місце, яке Підручний виграв в конкуренції з швейцарцями , американцями і росіянами.

Переможцями естафети стали норвежці, які виступали напіврезервним складом без Еміля Свендсена і братів Бе, але при цьому показали неймовірну точність - всього дев'ять додаткових патронів. Скандинави лідирували зі стартовою стрільби, першу половину гонки закінчили разом з Бельгією, але коли суперник самоусунувся, то Норвегія спокійно довела гонку до перемоги з відривом у дві хвилини, інформує Isport.

До вашої уваги результати чоловічої естафети:

1. Норвегія (0+9) 1:21: 21.8
2. Німеччина (0+17) +1:54.9
3. Франція (3+13) +2:34.0
4. Швеція (3+12) +2:54.8
5. Італія (2+12) +3:19.1
6. Україна (1+12) +3:24.0
7. Швейцарія (5+12) +3:30.5
8. Росія (3+13) +3:35.8

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що український біатлоніст показав найкращий результат в особистих гонках на етапі Кубка світу.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
зимові, спорт, біатлон