Зимові

Українська біатлоністка отримає солідну винагороду за срібло Олімпіади в Сочі

0

Спортсменка отримає 25 тисяч доларів по курсу НБУ на момент здійснення виплати

Відома українська біатлоністка Віта Семеренко отримає додаткові преміальні за срібло Олімпіади-2014. Про це заявив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. 

«Можу запевнити, що новоспечена срібна призерка зимових Олімпійських ігор у Сочі-2014 Віта Семеренко отримає від Міністерства молоді та спорту додаткові державні преміальні за різницю між бронзовою і срібною нагородою. Це 25 тисяч доларів США по курсу НБУ на момент здійснення виплати. Це буде зроблено в 2018 році, оскільки зараз завершується бюджетний рік і всі заплановані виплати спортсменам і тренерам вже були проведені», - повідомив він.

«Також відповідну доплату отримає тренерський склад, який готував Віту Семеренко до здобуття срібної нагороди Олімпіади. Маємо дочекатися надходження в Україну офіційних документів від Міжнародного олімпійського комітету та подання Федерації біатлону України до Мінмолодьспорту. Як тільки всі ці формальності будуть виконані, ми одразу виплатимо гроші», - запевнив Жданов.

Нагадаємо, МОК позбавив нагород Олімпіади в Сочі п'ятьох російських спортсменів, серед який опинилися біатлоністки Яна Романова та Ольга Вілухіна, які були срібними призерами Ігор-2014. Таким чином, після бана росіянок, срібло спринту переходить до українки Віти Семеренко, а бронза - до італійської спортсменки Карін Обергофер.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, українська біатлоністка отримає срібло Олімпіади-2014 через допінг росіянки.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
Олімпіада, Росія, допінг