Зимові

Українська біатлоністка отримає срібло Олімпіади-2014 через допінг росіянки

0

Віта Семеренко поміняє свою медаль на більш престижну

Міжнародний олімпійський комітет дискваліфікував ще п'ять російських спортсменів, які брали участь в Олімпійських іграх 2014 року в Сочі.

Як повідомляє офіційний сайт організації, біатлоністки Яна Романова та Ольга Вілухіна, скелетоніст Сергій Чудінов, а також бобслеїсти Дмитро Труненков і Олексій Негодайло були визнані винними в порушенні антидопінгових правил. Всі спортсмени дискваліфіковані довічно.

Нагадаємо, що Романова і Вілухіна були срібними призерами Олімпіади. Таким чином, після бана росіянок, срібло спринту переходить до українки Віти Семеренко, а бронза - до італійської спортсменки Карін Обергофер. В естафетній гонці срібло отримають норвежці, а бронзову нагороду - команда Чехії.

Крім того, збірна також Росії втратила четверте місце в змішаній естафеті, внаслідок чого збірна України піднялася в топ-6.

Як повідомляє сайт федерації біатлону України, зміни в результатах Олімпійських ігор вступають в силу негайно. Надалі можуть бути анульовані всі результати дискваліфікованих спортсменів протягом двох років після Олімпіади в Сочі. Також жіноча збірна Росії може втратити одну квоту на участь в змаганнях.

Раніше інформаційний портал Знай.Спорт повідомляв, що українці фінішували шостими в стартовій гонці Кубка світу з біатлону.

Автор матеріалу: 
Олександр Волос
Теги: 
Віта Семеренко, срібло, Олімпіада, допінг, Росія