Зимові

Українська біатлоністка показала високий прогрес на етапі Кубка світу

0

Переможниця спринту Анастасія Кузьміна

У суботу, 14 грудня, відбулася гонка переслідування на третьому етапі Кубка світу з біатлонуу французькому Ансі.

Українські біатлоністки Віта і Валя Семеренко не зуміли завоювати медаль у гонці.

Спортсменки точно пройшли по три вогневі рубежі, до останнього претендуючи на високе місце. Валя допустила один промах на другій стрільбі, після чого випала з першої десятки і стала потроху підніматися.

Віта стартувала третьою і зробила акцент на стрільбі, програючи на дистанції, але завдяки точній стрільбі до останнього рубежу тримала в трійці. На останній стійці лідери Лаура Дальмаєр і Кузьміна по разу промахнулися, подарувавши шанс українка, але Віта провалилася, тричі промахнувшись і вибігши на останнє коло на 9-му місці. Валя в той момент була шостою і боролася за квіткову церемонію.

Сестри Семеренко по різному пройшли останнє коло - Віта відіграла два місця, в тому числі обійшла сестру, яка спустилася на дев'яту позицію.

Переможниця спринту Анастасія Кузьміна.

Хороший прогрес продемонстрували Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна. Настя піднялася з 45-ї на 28-ю позицію, а Олена - з 49-ї на 30-ю. Юлія Джима на старт в пасьют не вийшла, інформує Isport.