Зимові

Українська біатлоністка пробилася у четвірку найкращих на етапі Кубка світу

0

До вашої уваги результати гонки

У п'ятницю, 8 грудня, у Хохфільцені стартував другий етап Кубка світу з біатлону серед жінок. Найкращий результат серед українок показала Віта Семеренко, яка закрила всі мішені і посіла четверте місце на змаганнях.

Через сильний снігопад лише одиниці зуміли закрити всі мішені. Однією з точних біатлоністок і стала Віта Семеренко, яка завдяки двом нулях зайняла четверте місце з відставанням в 35 секунд від переможця. До останнього українка претендувала на подіум: на останнє коло Семеренко вийшла з відставанням в півтори секунди від Доротеї Доротея Вірер, але випередити італійку так і не зуміла, програвши їй п'ять секунд.

Доротея Вірер, таким чином, фінішувала третьою, а друге місце дісталося Анастасії Кузьміної. Примітно, що і у Доротеї, і у Анастасія є в пасиві один промах.

У Валі Семеренко, Анастасії Меркушіно і Ірини Варвинець по одному штрафному колі: Валя виявилася 17-й, Анастасія - 24-й, а Ірина - 31-й. Фінішувати в топ-20, навіть не дивлячись на два кола штрафу зуміла також Юлія Джима. А ось Олена Підгрушна, промахнувшись чотири рази, виявилася 63-й - вона в пасьют не потрапила.

Переможниця двох гонок в Естерсунді Деніз Херрманн з трьома промахами фінішувала 28-й, а Лаура Дальмаєр в своїй першій гонці в сезоні промахнулася двічі на лежанні і зайняла 16.

Переможницею гонки стала Дар'я Домрачева, яка показала один з кращих результатів на дистанції, а також зуміла закрити всі мішені, інформує Sport Arena.