Зимові

Українська біатлоністка розповіла, які задачі стоять перед її командою

0

Юлія Джима прокоментувала другу бронзову нагороду на етапі Кубку світу

Українська біатлоністка Юлія Джима стала єдиною спортсменкою, яка потрапила на подіум за підсумками обох індивідуальних гонок на етапі Кубку світу в Естерсунді.

Джима поспілкувалась з журналістами після успішного спринту:

"Мабуть, сьогодні у мене вийшло гарне тренування. Я дуже рада, тому що розуміла, що в спринті мені буде складніше боротися, ніж в індивідуальній гонці. У мене не було права на помилку. Я чисто відпрацювала два рубежі і змогла увійти в топ-3. Сьогодні я намагалася швидше бігти і повела гонку в більш високому ритмі і по максимуму відпрацювала фініш.

Перед нами поки не ставляться ніякі задачі. До першого етапу було рано про це міркувати. Було незрозуміло, в якій формі Віта і Валя, в якій формі я. Зараз ніхто нас не напружує, немає ніякого ажіотажу. Ми просто робимо свою роботу і, дай бог все вийде і всі будуть в класній формі на Олімпійських іграх.

Класно, коли в команді є конкуренція і можна боротися з іншими командами. У нас зараз дуже хороша збірна. Я рада, що повернулися в стрій Віта і Валя. Поступово підтягується до нас і молодь. Ми відчуваємо себе впевненіше. Ми щодо конкуренції не замислюємося. Поки йде перший етап і ще ніхто не знає, хто в якій формі. Просто працюємо, як можемо.

Додав мені успішний виступ популярності на батьківщині? Насправді я була популярна і раніше. У нас не так багато сильних спортсменів-зимників, тому всіх фаворитів: Віту, Валю, Олену і мене знають в обличчя. Впізнають і на вулиці, і всюди.

Взагалі біатлон - найпопулярніший вид спорту в Україні після футболу, а можливо вже і футболу не поступається. У нас дуже багато фанатів. Але цей сезон тільки розпочався, і я вважаю, що рано говорити про мої успіхи і записувати мене в лідери", - зазначила Джима в інтерв'ю ресурсу Чемпіонат.com.

Нагадаємо, що Юлія Джима посіла третє місце у спринтерський гонці в Естерсунді та піднялась на другу сходинку в загальному заліку.

Раніше портал Знай.Спорт публікував календарь і результати Кубку світу з біатлону.

 

Автор матеріалу: 
Олексій Мацкевич
Теги: 
Юлія Джима, біатлон, Кубок світу, Естерсунд