Зимові

Українська біатлоністка завоювала бронзу в спринті на етапі Кубка світу

0

Перемогу на етапі здобула Анастасія Кузьміна, срібною призеркою стала Лаура Дальмаєр

У четвер, 14 грудня, у французькому Ансі відбулася стартова спринтерська гонка в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону серед жінок. На змаганнях успішно виступила українська спортсменка Віта Семеренко, яка здобула бронзову медаль.

Віта закрила всі мішені і показала непоганий хід, особливо, на останньому колі, що дозволило їй випередити суперниць і утримати третє місце. Це перша особиста медаль Віти після повернення з декрету - минулий сезон вона пропустила.

Сестра Віти - Валя Семеренко - майже всю гонку показувала аналогічний результат, але на фінальному відрізку не змогла витримати темп і фінішувала лише 7-ю.

Решта українок не порадували результатами. Лише Юлія Джима потрапила в очкову зону, зайнявши 27-е місце з двома промахами. Анастасія Меркушина - 45-я (1), Олена Підгрушна - 49-я (3), Ірина Варвинець не пробилися навіть в пасьют - 61-я (1).

Перемогу на цьому етапі здобула Анастасія Кузьміна, срібною призеркою стала Лаура Дальмаєр.