Зимові

Український біатлоніст блискуче виступив на престижних змаганнях

0

Спортсмен відмінно відстрілявся на чотирьох вогневих рубежах

У четвер, 14 рудня, відбулася гонка на етапі Кубка IBU в австрійському Обертілласі, де тріумфально виступив український біатлоніст Володимир Семаков.

Наш спортсмен здобув першу в кар'єрі медаль на цих змаганнях - бронзову. Успіху українець досяг в індивідуальній гонці.

Семаков блискуче відстрілявся на чотирьох вогневих рубежах, не допустивши жодного промаху. У підсумку Володимир відстав на 1,5 хвилини від переможця гонки норвежця Ветли-Сьястад Крістіансена, пропустивши також вперед бельгійця Міхаеля Рьоша.

Для Семакова ця медаль стала дебютною в кар'єрі в індивідуальних гонках на етапах Кубка IBU. Раніше Володимир завойовував бронзу і срібло виключно в естафетах.

Ще троє представників України - Тарас Лесюк, Віталій Труш і Антон Мігда - не зуміли потрапити навіть в топ-20.

Відзначимо, що президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про можливість виступу вітчизняної збірної на етапі Кубка світу в російській Тюмені.

"Як всі зроблять, так і ми. Це Кубок світу - офіційні змагання, де є залік, очки, які потрібні кожній команді, щоб мати квоту на наступний рік. Робити з цього якусь політику не хотілося б", - цитує Бринзак.

Нагадаємо, Росія залишилась без етапу Кубку світу з біатлону у сезоні 2018/19. Виконком Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) прийняв рішення не включати Росію в календарь етапів Кубку світу.

Ще в цьому сезоні етап Кубку світу пройде у Тюмені з 22-го по 25-те березня 2018 року. Проте у наступному сезоні на території Росії не будуть проводитись змагання з біатлону.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, стало відомо, чи поїдуть українські біатлоністи на етап Кубка світу в Росію.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
біатлон, Україна, бронза