Зимові

Український біатлоніст показав найкращий результат в особистих гонках на етапі Кубка світу

0

До вашої уваги результати гонки

У п'ятницю, 8 грудня, у Хохфільцені стартував другий етап Кубка світу з біатлону серед чоловіків. 

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний показав найкращий результат в особистих гонках для наших чоловіків.

Підручний цілком міг опинитися вище, однак прикра помилка на стрільбі стоячи не дозволила йому фінішувати в першій десятці, інфомує Isport.

Непоганий спринт провели Володимир Семаков та Руслан Ткаленко, які з відставанням в 2 хвилини 10 секунд фінішували в четвертому десятку і кваліфікувалися в гонку переслідування, а ось Сергій Семенов не може занести гонку собі в актив - три промахи і 53-а позиція.

Цікаву гонку подарували лідери світового біатлону. Завдяки сусіднім стартовим номерам після їх приїзду на стрілянину ситуація на вершині змінювалася кожні 30 секунд. У підсумку виграв спринт норвежець Йоханнес Бе, який показав кращу швидкість на дистанції, а також закрив усі мішені.

Після другої стрільби перевага Бе над Фуркад досягло 20 секунд і нехай Мартен на останньому колі і відіграв багато, але 12 секунд переваги перед гонкою переслідування у нього залишилося.

Мартен Фуркад також був точний на рубежах, але на перших двох колах він вважав за краще їхати в більш спокійному темпі, ніж Бе. Втім, француз здобув інша перевага - у Якова Фака, який фінішував третім, Фуркад виграв 23 секунди. 

До вашої уваги результати гонки:

1. Йоханнес Тінгнес Бе (0+0) 24:18,4
2. Мартен Фуркад (0+0) +12,1
3. Яков Фак (0+0) +35,4
...
12. Дмитро Підручний (0+1) +1:15,7
36. Володимир Семаков (1+0) +2:10,2
37. Руслан Ткаленко (0+0) +2:11,1
55. Сергій Семенов (1+2) +2:36,5
69. Олександр Жирний (1+1) +2:54,5

Нагадаємо, раніше портал Знай.Спорт повідомляв, що український біатлоніст досяг неймовірного прогресу на етапі Кубка світу.

Автор матеріалу: 
Сергій Талимончик
Теги: 
зимові, спорт, біатлон