Ювентус - Реал: Тренер туринців прокоментував майбутній фінал Ліги чемпіонів

0

Наставник запевнив, що проти Реала його команда не має наміру задовольнятися лише медалями за участь

Італійський фахівець Массіміліано Аллегрі разом з Ювентусом поступився Барселоні у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА 2014/15 (1:3). Тренер запевнив, що проти Реала його команда не має наміру задовольнятися лише медалями за участьі.

- Реал сильний в багатьох аспектах. Це екстраординарна команда, дуже технічна і швидка. Їй не звикати до матчів подібного рівня, так що фінал обіцяє бути чудовим. Нас влаштовує те, чого ми вже досягли в турнірі, проте на цей раз наш настрій в фіналі буде зовсім не таким, як у 2015 році.

Не знаю, виграємо ми або програємо. Долю фіналу вирішують епізоди. Після 20 хвилин матчу з Барселоною в 2015 році ми думали, що програємо, але потім зрівняли рахунок, і здалося, що можемо перемогти. Однак в підсумку зазнали поразки. Нас чекають екстремально довгі і напружені 95 хвилин, а, можливо, і все 120.

Якщо порівнювати з фіналом 2015 року в Берліні, наш склад змінився майже на кожній позиції. З тих пір в команді залишилося чотири або п'ять чоловік. Зараз ми більш впевнені в собі, краще розуміємо власні можливості, атмосфера в команді стала краще.

Ми високо підняли планку, вигравши шість скудетто поспіль, вийшовши у фінал Ліги чемпіонів, двічі перемігши в Кубку Італії і завоював Суперкубок Італії. Цій команді постійно потрібні нові виклики і все більш серйозні завдання, - сказав Аллегрі в інтерв'ю UEFA.com.

Раніше портал Знай.Спорт повідомляв анонс фіналу Ліги чемпіонів Ювентус - Реал.