У рамках 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Ліверпуль на "Енфілді" грав з французьким ПСЖ.

Англійці вели в рахунку з різницею в два голи, але на 80-й хвилині парижанам вдалося повернути статусу поєдинку паритет.

Але в компенсований час бразильський форвард мерсисайдців Фірміно забив розкішний вирішальний м'яч у матчі і приніс перемогу англійцям.

Інший нападник Ліверпуля єгиптянин Мохаммед Салах, який вже сидів на лавці запасних, досить-таки дивно відреагував на гол Фірміно. Єгиптянин, немов зі злості кинув пляшку з водою на землю.

Хоча, хто знає, може таким способом Салах порадів за свою команду.

18 вересня в рамках 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів на стадіоні "Енфілд" англійський Ліверпуль грав із французьким Парі Сен-Жермен.

Перший тайм завершився перемогою Ліверпуля з рахунком 2:1. На голи Даніеля Старріджа і Джеймса Мілнера ПСЖ відповів точним ударом Томаса Меньє.

У другій половині зустрічі французи змогли відігратися завдяки голу Кіліана Мбаппе.

Але Ліверпуль не був згоден з нічийним результатом і все одно вирвав перемогу. Вирішальний гол після чудо-фінтів та прекрасного удару забив Роберто Фірміно! 3:2 - перемога Ліверпуля на "Енфілді".

Група С

Ліверпуль - ПСЖ - 3:2 (2:1)

Голи: Старрідж, 30, Мілнер, 36 (з пенальті), Фірміно, 90+1 - Меньє, 40, Мбаппе, 83.

Як повідомляв портал Знай.ua, гол вундеркінда врятував Боруссію в грі з Брюгге.