У матчі 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Ювентус в Турині грав з Янг Бойз.

На перерву команди пішли з перевагою Ювентуса в два м'ячі після дубля Паулу Дібали.

У другому таймі італійці зміцнили свою перевагу. Той же Дібала знову вразив ворота швейцарців і оформив хет-трик.

Відзначимо, що Янг ​​Бойз догравав матч у меншості, тому що другу жовту картку отримав Мохамед Алі Камара.

Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"

Матч завершився перемогою Юве з рахунком 3:0!

Ліга чемпіонів. Група Н

Ювентус (Турин) - Янг Бойз (Берн) - 3:0 (2:0)

Голи: Диба, 5, 33, 69.

Вилучення: Мохамед Алі Камара, 79 (Янг Бойз)

Після цієї перемоги у Ювентуса 6 очок, а Янг Бойз поки що 0 балів.

Гол Ярмоленка у ворота МЮ

У матчі 7-го туру Прем'єр-ліги Англії Вест Гем у Лондоні грає з Манчестер Юнайтед.

На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь лондонців. Спочатку на 5-й хвилині Феліпе Андерсон вивів "молотобійців" вперед, а потім на 43-й хвилині український плеймейкер Андрій Ярмоленко не без допомоги рикошету збільшив перевагу господарів. Гол у виконанні лідера збірної України вийшов дуже красивим!

Після того, як команди обмінялися голами у другому таймі, матч Вест Гем - Манчестер Юнайтед завершився з рахунком 3:1 на користь лондонців.

Для українця це вже третій гол у футболці Вест Гема. Раніше Ярмоленко відзначився дублем у ворота Евертона.

Додамо, що в протокол гол Ярмоленка в ворота МЮ внесли, як автогол Ліндельофа, але українець з цим категорично не згоден.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ярмоленко отримує у Вест Гемі космічну зарплату.