3 жовтня в рамках 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Наполі на "Сан-Паоло" грав з Ліверпулем.

У команд не виходило в цьому матчі розпечатати ворота і, здавалося, все завершиться нульовою нічиєю. Але іншої думки був форвард неаполітанців Лоренцо Інсіньє, який своїм голом на 90-й хвилині приніс перемогу італійській команді.

Ліга чемпіонів. Група С

Наполі - Ліверпуль - 1:0 (0:0)

Гол: Лоренцо Інсіньє, 90.

Комунальники встановлюють нові тарифи з 1 травня: кому приготуватися до подорожчання Кожному пенсіонеру підвищать індивідуально: у кого зміняться виплати Monobank "заморожує" особисті кошти українців: хто може залишитися без копійки "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня

В іншому матчі групи С ПСЖ розгромив в Парижі Црвену Звезду (6:1).

Нічия Шахтаря у Ліоні

2 жовтня в рамках 2-го туру групового раунду Ліги Європи Шахтар грав у Франції з Ліоном.

"Гірникам" вдалося забити гол у роздягальню після точного удару Жуніора Мораеса. Бразилець оформив дубль в дебюті другої половини зустрічі.

Шахтар вів в рахунку 0:2 і складалося враження, що відвезе додому три очки.

Але Ліон був іншої думки. Французи за три хвилини забили два м'ячі у ворота Андрія П'ятова. Точні удари на рахунку Мусси Дембеле і Лео Дюбуа.

У підсумку матч завершився внічию 2:2. До слова, в 1-му турі групового раунду Ліги чемпіонів "гірники" з таким же рахунком зіграли матч проти Хоффенхайма.

Ліга чемпіонів. Група F

Ліон - Шахтар - 2:2 (0:1)

Голи: Дембеле, 70, Дюбуа, 72 - Мораес, 45, 55.

Турнірне становище в групі F

1. Ліон - 4
2. Манчестер Сіті - 3
3. Шахтар - 2
4. Хоффенхайм -1

Як повідомляв портал Знай.ua, 2 жовтня у цьому ж квартеті Манчестер Сіті виграв на виїзді у Гоффенгайма.