В заключному турі кваліфікаційного раунду Євро-2019 юнацьку збірну України (U-17) у матчі з господарями турніру, боснійцями, влаштовувала й нічия. Однак "жовто-блакитні" не стали притискатися до власних воріт, і вже на 13-й хвилині за фол проти Гончарука арбітр призначив пенальті. Його чітко реалізував кращий бомбардир української збірної на цих змаганнях (чотири м'ячі), півзахисник донецького Шахтаря Георгій Судаков. А на 29-й хвилині нападник німецького Нюрнберга Ерік Шуранов подвоїв перевагу українців. Щоправда, залишити свої ворота на замку "жовто-блакитним" не вдалося. Уже в доданий до першого тайму час відзначився Юсупович.

У другому таймі українська збірна знову пішла у відрив від суперника на два м'ячі. Шуранов забив свій також четвертий м'яч на турнірі. Однак господарям завдяки реалізованому пенальті знову вдалося скоротити відставання до мінімуму. Утім, більшого збірна України своєму суперникові зробити не дозволила. Додамо, що Боснія і Герцеговина догравала матч у меншості.

Ця перемога дозволила українцям з першого місця вийти до еліт-раунду Євро-2019, який відбудеться навесні наступного року.

Гібралтар - Ісландія - 0:8

Україна - Боснія і Герцеговина - 3:2 (2:1)

Голи: Судаков (13, з пенальті), Шуранов (29, 68) — Юсупович (45+1), Дуракович (74, з пенальті).

Україна: Турбаєвський, Скорко, Забарний, Вівчаренко (к), Емере, Бражко, Судаков (Ванат, 66), Кобилянський (Егбуджуо, 76), Блізніченко (Соловйов, 85), Гончарук (Кобак, 75), Шуранов (В'юнник, 85).