Ігри Нескорених-2018 зустріли українську збірну несподівано потужною підтримкою. Крім звичайних вболівальників, які підтримують бойовий дух команди на найвищому рівні, спортсменів підтримує королівська сім'я Великобританії і прославлений футболіст Девід Бекхем, який є амбасадором «Ігор Нескорених».

Британський принц Гаррі провів зустріч з українськими військовими та висловив їм свою підтримку. Кронпринц Данії Фредерік також тиснув руки українцям і бажав всіляких перемог надалі.

Серед інших учасників, легендарний футболіст Девід Бекхем особливо виділив Василя Омельченка, володаря срібної медалі. Футболіст фотографувався з Омельченком, фотографія миттєво облетіла соцмережі, нею рясніли ЗМІ.

Популярні новини зараз
Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий"
Показати ще

Відзначимо, що в Іграх Нескорених – 2018 брали участь 15 українських спортсменів, які змагалися у шести видах спорту: веслування на тренажерах, легка атлетика плавання, пауерліфтинг, стрільба з лука, велоспорт на шосе.

Нагадаємо, Василь Омельченко виграв срібну медаль у стрибках в довжину. Девід Бекхем особисто привітав його з отриманням «срібла», детальніше про це Знай.иа писав раніше. Василь став другим з результатом 5 метрів 43 сантиметри. Крім стрибків, український спортсмен візьме участь у забігу на 400 метрів.

"Ігри Нескорених" – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі. В іграх, заснованих великобританським принцом Гаррі, беруть участь поранені військовослужбовці та пов'язані з ними ветерани. Україна бере участь у змаганнях з 2017-го року.

Також нагадаємо, що на Іграх Нескорених Україна виграла 20 медалей і справила фурор, зокрема українські спортсмени отримали:

Золоті медалі:
Сергій Ільницький, капітан збірної цього року - веслуванні на тренажерах, категорія men's IR6 One Minute Sprint;
команда лучників (Майя Москвич, Сергій Шимчак і Андрій Вусань), категорія "новачки-команда";
Олександр Белобоков – веслування на тренажері, категорія men's IR3 One Minute Sprint;
Олександр Гавиленко – пауерліфтинг, категорія men's Midweight IP5;
Майя Москвич – стрільба з лука, категорія "жінки-новачки";
Богдан Оксентюк – легка атлетика, біг, категорія men's IT7 1500m;
Василь Омельченко – легка атлетика, біг, категорія men's IT7 400m.
Срібні медалі:
Олександр Белобоков – штовхання ядра, категорія men's IF4;
Юрій Дмитренко – легка атлетика, метання диска, категорія men's IF1, – легка атлетика, штовхання ядра, категорія men's IF1;
Олександр Зозуляк – стрільба з лука, категорія "чоловіки-новачки";
Володимир Король – плавання, категорія men's ISD 100m Freestyle, плавання, категорія men's ISD 50m Backstroke;
Богдан Оксентюк – плавання, категорія men's ISD 50m Freestyle;
Євген Олексенко – пауерліфтинг, категорія men's Heavyweight IP6;
Василь Омельченко – легка атлетика, стрибки у довжину, категорія men's IJ5;
Шинкарук Віктор – плавання, категорія men's ISD 50m Breaststroke.
Бронзові медалі:
Володимир Король – плавання, категорія men's ISD 50m Freestyle;
Богдан Оксентюк – плавання, категорія men's ISD 100m Freestyle;
Денис Фіщук – велоспорт, men's Road Cycling IRB3 Time Trial.