28 жовтня на "Велодромі" Марсель грав з Парі Сен-Жермен. Парижани виграли поєдинок з рахунком 0:2, завдяки голам Кіліана Мбаппе і Юліана Дракслера у другому таймі.

Але на футбольному полі, крім взяття воріт, були й інші цікаві епізоди.

Наприклад, на 12-й хвилині зустрічі аргентинський півзахисник Марселя Лукас Окампос обіграв бразильського нападника парижан Неймара знущальним фінтом між ніг.

Дивіться, як це було:

Таємна інформація про Ювентус

Аргентинський нападник Ювентуса Пауло Дібала після перемоги туринців над Емполі (1:2) в матчі 10-го туру італійської Серії А опублікував у соцмережах фото зі своїм зірковим одноклубником Кріштіану Роналду.

Дібала, напевно, не звернув увагу на одну деталь при публікації знімка. На стіні біля футболістів висить схема оборони "Старої Синьйори" при стандартах.

Напевно, тренери суперників Ювентуса вже потирають руки, дізнавшись важливу інформацію. Хоча, хто знає, може це такий хитрий хід від Массіміліано Алегрі, який хоче всіх заплутати і схема фейкова?

Як повідомляв портал Знай.ua, Андреа Аньєллі мав розмову з Кріштіану Роналду у зв'язку з чутками навколо португальця.