У п'ятницю, 12 травня, на Чемпіонаті світу з хокею Данія зустрічалася з Німеччиною, а Франція зіграла з Білоруссю.

У групі А збірна Данії здобула вольову перемогу над Німеччиною. Данські хокеїсти, програючи господарям турніру 0:2, ще в першому періоді зуміли зрівняти рахунок, а переможну шайбу закинули в овертаймі.

Данія - Німеччина 3:2 ОТ (2:2, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 - 8 Раймер (Зайденберг, Еліц), 0:2 - 9 Мацек (Кагун, Зайденберг), 1:2 - 16 Поульсен (Крістенсен), 2:2 - 16 Сторм (Якобсен, Крістенсен), 3:2 - 61 Регін (Дам, Елерс)

У матчі групи В основний час поєдинку між збірними Франції та Білорусі завершився з рахунком 3:3, а перемогу французи здобули в серії булітів.