Оригінальні водії не перестають дивувати та викликати величезну кількість негативу в свою сторону. Так, кияни виявили відразу двох автохамів, які залишили своїх "залізних коней" у дуже невдалому місці.

Відповідні знімки опублікували на сторінці спільноти "ВАРТА КИЄВА" у соціальній мережі facebook.

Цього разу знахабнілі власники автомобілів Hyundai і Peugeot припаркувалися прямо посеред тротуару, перегородивши прохід пішоходам.

При цьому, вони відчувають себе абсолютно комфортно, не замислюючись про те, що можуть комусь заважати.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", жадібний "герой парковки" заблокував вхід до магазину. Під приціл киян потрапив водій білої іномарки, якого помітили на Оболоні.

Популярні новини зараз
ТЦК дозволять розпускати руки: новий закон дасть "зелене світло" жорсткій бусифікації На пенсію можна буде вити не раніше 70-75 років: українцям підвищать пенсійний вік Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати У "Нафтогазі" заявили, що більше не прийматимуть показання лічильників: що зміниться
Показати ще