6 листопада в рамках 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів у Мілані грали Інтер і Барселона.

За певної переваги Барси перший тайм і більша частина другої половини зустрічі голів не подарували. А ось на 83-й хвилині каталонців прорвало після точного удару Малькома.

Здавалося, "блаугранас" відвезуть в Каталонію три бали і забезпечене перше місце в квартеті В, але не тут-то було! Після плутанини в штрафному майданчику Барселони в потрібному місці опинився головний голеадор "неррадзурі" Мауро Ікарді, який вирівняв становище. Цікаво, що це був єдиний удар у площину воріт у італійської команди в матчі.

Матч завершився з рахунком 1:1 і у Інтера хороші шанси на те, щоб вийти в плей-офф.