Сьогодні, 9 березня, комітет Європейського парламенту схвалив скасування віз для України.

Про це повідомляється на офіційному каналі парламенту з онлайн-трансляції. Відомство схвалило безвізовий режим для декількох країн третього світу, куди входить і Україна. За таке рішення проголосувало 39 євродепутатів, 4 проголосували проти, 1 утримався. Під час засідання члени парламенту відзначили, що Україна сумлінно виконала всі вимоги Євросоюзу і навіть перевершила його очікування.

Петро Порошенко, в свою чергу, подякував учасникам засідання за підтримку і об'єктивне оцінювання старань українського уряду.

"Останній етап парламентської компетенції - розгляд рішення про безвізовий режим для України на пленарній сесії Європейського парламенту на початку квітня. Доручив МЗС активізувати відповідну роботу для якнайшвидшого прийняття позитивного вердикту ЄП. Після цього останнє слово в процесі візової лібералізації - за державами-членами ЄС", - написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Найімовірніше, вже 5 квітня, на сесії Європарламенту учасники винесуть свій вердикт стосовно впровадження безвіза.

Популярні новини зараз
Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що через смерть Кім Чен Нама Малайзія скасувала безвіз із Північною Кореєю.