Сьогодні, 9 березня, Київ вкрив густий туман. Містичну атмосферу столиці показали з висоти пташинного польоту.

"Ролик затуманенного Києва швидко розлетівся мережею та зібрав чимало "лайків" серед любителів атмосферної зйомки", - повідомляє сайт "Апостроф".

Видімість на столичних дорогах становила всього лише 100-200 метрів, при цьому вологість повітря становила аж 95-99%.

З висоти 500 метрів видно, як над поверхнею землі накопичується пара з діоксиду азоту, оксиду вуглецю, діоксиду сірки та пилу.

Депресивний настрій погоди збережеться у Києві до 10 березня.

Популярні новини зараз
Провал Мішустіна та кінець "ситого життя": Ліпсіц розкрив страшний прогноз для Кремля Українців не хочуть відпускати з Європи: це буде серйозним викликом Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог
Показати ще

У киян з'явилась можливість остаточно попрощатись з зимою, ностальгічно почаювати та насолодитись пейзажами міста в тумані.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", синоптики розповіли, коли в Києві проясниться.

Туманний Київ з висоти пташинного польоту