Президент Білорусії Олександр Лукашенко зажадав від державних службовців до 1 квітня працевлаштувати непрацюючих родичів, дружин і коханок.

Про це він заявив у четвер, 9 березня, на нараді про актуальні питання розвитку країни, повідомляє білоруське видання БЕЛТА.

"Я поки що звертаюся до державних службовців та інших значущих в країні осіб: працевлаштуйте, будь ласка, своїх дружин, чоловіків, коханок і коханців, рідних і близьких. Якщо можуть працювати і повинні, вони максимум з 1 квітня повинні бути на роботі", - зазначив глава держави.

При цьому Лукашенко зазначив, що оплата так званого податку за дармоїдство - не вихід із ситуації. "Ви можете сказати: так вони заплатять 200 доларів, або 400 білоруських рублів в рік.

Ні, бажано, щоб вони були на роботі", - додав президент.

Як повідомляв сайт Знай.ua, президент Білорусії Олександр Лукашенко розпорядився протягом року не стягувати з громадян країни так званий податок за дармоїдство.

Популярні новини зараз
Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще

Крім того, він заявив, що в декрет "Про запобігання соціальному утриманству" будуть внесені коректування, проте повністю скасований він не буде.
У лютому в декількох містах Білорусі пройшли несанкціоновані мітинги проти декрету.